Poštovné Slovensko

Pro velký zájem slovenských zákazníků o námi nabízené zboží jsme nákupní proces v našem e-shopu přizpůsobili i pro odeslání zásilek na Slovensko. Pokud jste tedy ze Slovenska, vítáme Vás v našem internetovém obchodu a zde je několik pokynů, jak postupovat při nákupu:
  • Při registraci v našem e-shopu vyberte v kolonce Stát: položku Slovakia
  • Při uskutečnění objednávky vyberte typ dopravy Doprava do SR tuto nabídku je třeba zakliknout!
  • Dále Vám náš systém nabídne jediný způsob platby Platba na účet - před dodáním
  • Nakonec stačí již jen objednávku odeslat přes tlačítko Potvrdit objednávku
Cena poštovného:
  • 450 Kč (včetně DPH) - tato cena je jednotná, nezáleží na počtu objednaného zboží, ceně zboží, či váze balíku
  • Proč je tato cena tak vysoká? Dle nařízení EU, které vešlo v platnost v ČR ke konci roku 2009, je při každé mezinárodní platbě strženo 100 Kč z účtu příjemce jako tzv. AVIZO příchozí mezinárodní platby. Dále je z každého poštovného odevzdáváno DPH 20%. Po přepočtu nám tedy hradíte pouze 275 Kč, zbylých 175 Kč jsou povinné platby. Pokud stojí poštovné ve skutečnosti více jak 275 Kč, pak tuto částku za Vás hradíme my a to bez jakéhokoliv omezení.
Pokyny k platbě předem:
  • Abychom předešli tomu, že byste nejdříve zaplatili za zboží a my Vám ho z důvodu jeho nedostupnosti nakonec neposlali, posíláme pokyny potřebné k uskutečnění platby (číslo účtu, kód a název banky, variabilní a specifický symbol) formou e-mailuve chvíli, kdy fyzicky ověříme dostupnost Vámi objednaného zboží. Tento proces trvá od 1 do 6 pracovních dnů.
Den odeslání:
  • Ve chvíli, kdy zaplatíte a Vaše platba přijde na náš účet, obratem odesíláme již připravené zboží na Vámi udanou adresu a o této skutečnosti Vás informujeme formou e-mailu. V e-mailu budete mít k dispozici také číslo balíčku, pomocí kterého lze zásilku sledovat na stránkách České pošty, takže budete přesně vědět, kde se právě nachází.
Děkujeme za Vaši přízeň a doufáme, že budete s našimi službami spokojeni!
Vaše IP adresa je: 174.129.95.117
LEGO e-shop. Nacházíte se v internetovém obchodě s LEGO stavebnicemi a najdete zde také další hračky!
Všechna práva vyhrazena Planeta-Lega.Cz - LEGO DUPLO a jiné stavebnice a hračky
LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. ©2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.