LEGO VIP partneři

Dovolte nám představit naše významné partnery zabývající se tematikou okolo stavebnice LEGO.
V případě, že byste se chtěli stát našim LEGO VIP partnerem, vložte náš odkaz na vaši stránku, pošlete nám, kde jej nalezneme a my umístíme váš odkaz na této stránce. Odkaz může být "obalen" textem do přibližně 350 znaků. Tímto způsobem zde dokážeme vytvořit velice tematickou stránku o stavebnice LEGO, která může právě váš web posunout ve výsledcích hledání o nějakou tu příčku nahoru. Na stránku LEGO VIP nebudou vkládány odkazy netýkající se tématu LEGO!

Hledáte informace ze světa LEGO stavebnic? Pak je tu právě pro vás portál plný informací a novinek ze světa LEGO. Více naleznete na www.planetalega.cz.

Navštivte internetové fórum zabývající se LEGO stavebnicemi. Můžete zde nejen najít zajímavé informace a názory jiných fandů LEGO stavebnic, ale také užitečné rady a návody k jednotlivým LEGO setům. Přijďte diskutovat, členství je zdarma!

Skládejte zvířátka, auta, dopravní značky a jiné postavičky doma i v mateřských školách podle LEGO Plánků >>

Eshop se stavebnicemi LEGO Duplo, City, Star Wars a mnoha dalšími, to je Legozem.cz. U nás najdete všechny hračky a hry od oblíbeného dánského výrobce.
Vaše IP adresa je: 54.211.19.213
LEGO e-shop. Nacházíte se v internetovém obchodě s LEGO stavebnicemi a najdete zde také další hračky!
Všechna práva vyhrazena Planeta-Lega.Cz - LEGO DUPLO a jiné stavebnice a hračky
LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. ©2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.