Stavebnice MECCANO

Stavebnice Meccano jsou zaměřené na rozvoj manuální zručnosti dětí ve věku od 2 do 15 let. Meccano stavebnice podporuje dětskou fantazii, pečlivost, hravost, smysl pro přesnost a logické myšlení. Stavebnice francouzské firmy Meccano mají již dlouhodobou historii - stavebnice Meccano datuje své prvopočátky již do roku 1898 v Liverpoolu, v malé dílně Franka Hornby. Frank Hornby s úmyslem vymyslet pro děti stavebnici "Mechanics Made Easy", čili jednoduše sestavitelnou, si nechal v roce 1907 patentovat MECCANO a ještě ten rok vznikla první Meccano fabrika. Jednou stavebnicí Meccano dítě získává několik hraček. Podle návodu lze z některých setů složit až 50 modelů.


Obrázek zboží Název zboží Cena

Meccano Mini-tuning Buggyna 2v1

Meccano Mini-tuning Buggyna 2v1

Meccano Mini-tuning Buggyna 2v1. Z celkem 147 dílů poskytuje možnost dle přiloženého podrobného návodu sestavit dva různé modely závodních vozů. Stavebnice modelů se součástkami z ohebného kovu bez paměťového efektu (pružné, flexibilní), kola jsou gumová. Díly se spojují pomocí imbusu a klíče....
744.00 Kč

koupitVaše IP adresa je: 54.90.251.197
LEGO e-shop. Nacházíte se v internetovém obchodě s LEGO stavebnicemi a najdete zde také další hračky!
Všechna práva vyhrazena Planeta-Lega.Cz - LEGO DUPLO a jiné stavebnice a hračky
LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. ©2013 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2013 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.